Dlaczego warto zainwestować w skrzynki na butelki

Jedną z najpopularniejszych form napojów bez wątpienia są napoje w szklanych butelkach. W końcu butelki te są bardzo wygodne, estetyczne, a jednocześnie znacznie bardziej ekologiczne od swoich plastikowych odpowiedników. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że szkło bardzo łatwo jest stłuc, zwłaszcza przy transporcie. Dlatego też firmy zwykle stosują dobrej jakości skrzynki na butelki.

Co cechuje skrzynki na butelki?

Zarówno skrzynki na piwo, Skrzynki na wodę mineralną, jak i dziesiątki innych napojów są stworzone tak aby zapewnić szklanym butelkom maksimum bezpieczeństwa. Dzięki specjalnym miejscom na każdą butelkę, idealnie dopasowanym do rozmiaru danego produktu, można spokojnie przewozić nawet kilkanaście takich skrzynek bez ryzyka stłuczenia. Butelki w skrzynkach na piwo nie tylko się nie obijają, ale również nie ulegają nadmiernym wstrząsom, co ma szczególne znaczenie w przypadku napojów gazowanych. W końcu nikt nie lubi gdy po otwarciu butelki zawartość wystrzela mu w twarz.

Poza tym nie da się zaprzeczyć temu, że skrzynki na butelki są zwyczajnie wygodne. Skrzynki na wodę mineralną, na napoje gazowane, na soki, czy też skrzynki na piwo w ogromnym stopniu ułatwiają pracę na magazynach. Przenoszenie skrzynek nie tylko przebiega szybko i sprawnie, ale również może być wykonywane przez praktycznie każdego pracownika magazynu.

Skrzynki na piwo a materiał wykonania

Oczywiście nie każda skrzynka na piwo jest dobrej jakości. Najważniejszą rolę odgrywa tu materiał wykonania. Niegdyś skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną wykonywano chociażby z drewna, jednak coraz rzadziej widuje się takie rozwiązanie. Współcześnie prawie każda skrzynka na butelki wykonana jest z plastiku, który mimo swojej niskiej ceny i nikłej wagi jest bardzo wytrzymały, a w dodatku bardzo łatwy w obróbce. Należy jednak pamiętać, że istnieje coś takiego jak zbyt tani plastik, a na skrzynkach na butelki zdecydowanie nie można oszczędzać.

Budowa każdej skrzynki na butelki

Kolejnym, również ważnym aspektem na który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie jest budowa skrzynki na wodę lub piwo. Skrzynka powinna posiadać przede wszystkim uchwyty, dzięki czemu będzie łatwo ją przenosić. Wygoda nie jest w tym przypadku jedynie opcją, ale kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa szklanym butelkom. Poza tym dobrze żeby ściany skrzynek miały względnie jak najwięcej otworów. Często estetyczne otwory w ściankach skrzyni w znacznym stopniu przekładają się na jej wagę. Oczywiście w przypadku jednej czy dwóch skrzynek różnica nie będzie zbytnio odczuwalna, jednak jeśli skrzynki są ułożone w paletę to redukcja wagi plastiku o połowę lub więcej ma ogromne znaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here