perfumy

Mężczyźni chętnie korzystają z perfum, wybierają zapachy, które lubią, z pewnością zapach męski będzie różnił się nieco od zapachów kobiecych, znajdziemy to mniej nut kwiatowych, więcej zapachów kojarzonych ze skórą, drzewem, cytrusami czy też piżmem.

Oczywiście możemy wybrać perfumy lżejsze, które będziemy wykorzystywali na co dzień, jak również perfumy, które mogą posiadać nieco bardziej wyraziste nuty na specjalne okazje. Dostępnych jest bardzo wiele różnych kompozycji zapachowych, zatem elegancko mężczyzna będzie miał możliwość wybrać zapach, który najlepiej będzie oddawał jego charakter.

Męski zapach Paco Rabanne Invictus

Wybór perfum nie zawsze jest łatwym zadaniem, przebywając w perfumerii mieszają nam się różne zapachy, dlatego warto zaaplikować przykładowo na nadgarstek perfumy, które chcemy sprawdzić. Kolejne nuty zapachowe uwalniane są z perfum w różnym okresie czasu, na początku czujemy zatem nieco inny zapach niż ten, który poczujemy po godzinie. Dlatego warto powąchać popryskany perfumami nadgarstek po pewnym czasie. Warto zwrócić uwagę, że perfumy połączą się z naszym zapachem, tworząc unikalną mieszankę, zatem powąchanie perfum we flakoniku nie zawsze da nam prawdziwy zapach, który będzie towarzyszył nam przez cały dzień. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na rodzaje perfum, mogą być to wody toaletowe czy też wody perfumowane, które będą miały mniejszą zawartość olejków zapachowych niż perfumy właściwe, które będą odczuwalne przez dużo dłuższy czas.Każde perfumy to unikalny zestaw różnych nut zapachowych, mogą być to nuty kwiatowe, cytrusowe, morskie, orientalne. Przewaga pewnych nut zapachowych może określić zapach perfum, który będziemy odczuwali. Panowie lubią zapachy wyraziste, mogą być to zapachy szyprowe, takie jak tytoń, mech, paczula, szałwia czy bergamotka. Dodatkowo popularne są nuty orientalne, gdzie wyczujemy bursztyn, wanilię, piżmo, drzewo sandałowe. Będą tu także inne zapachy charakterystyczne dla orientalnych przypraw. Ciekawym zapachem dla mężczyzn jest Paco Rabanne Invictus, jest to zapach, w którym możemy wyczuć nuty morskie, skórę grejpfruta, paczulę, ambrę. Jest to bardzo ciekawa mieszanka charakteryzująca się świeżością, znajdziemy tu również aromaty korzenne.Zapach Paco Rabanne – Invictus to bardzo energiczny zapach męski, który posiada akordy kwiatowe, z pewnością jest to dobry pomysł na perfumy codzienne w okresie letnim, charakteryzuje je świeżość. Możemy wybrać wodę toaletową o pojemności 50, 100 czy też 200 ml. Dodatkowo perfumy charakteryzują się bardzo ciekawym flakonem w kształcie pucharu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here